Sufity napinane zainspirowane światłem

Filed in Budownictwo by on 3 kwietnia 2013 0 Comments

Światło inspiruje sufity napinane

Podświetlane sufity napinane dają nieograniczone możliwości kreacji przestrzeni.  Niezależnie od przeznaczenia projektowanych pomieszczeń światło pełni w nich kluczową rolę. Chciałbyś, aby wyróżniało oraz dawało niepowtarzalny urok projektowanemu miejscu?

Barrisol jako światowy lider w segmencie sufitów napinanych proponuje  niepowtarzalną kolekcję powłok umożliwiającą równomierne rozproszenie światła, tak aby uzyskać pożądany efekt. Dostępne materiały Barrisol charakteryzują się różnym stopniem przeźroczystości. Źródłem światła mogą być diody LED, RGB, światłowody lub tradycyjne halogeny oraz świetlówki. W świecie Barrisol światło staje się dynamiczne i stwarza emocje. Tak więc, aby pomnożyć możliwości tworzenia sufitów, ścian i struktur modułowych Barrisol  oferuje 13 kolorów o różnym stopniu przezroczystości. Płótna sufitów napinanych Barrisol Lumiere mogą być również akustyczne, perforowane i drukowane. Sufity napinane Barrisol mogą przybrać formę drogi światła, sufitu lub ściany, ale także formy zawarte w stropie płaskim lub kształt 3D.

Sufity napinane Barrisol mają zastosowanie  do nowych inwestycji, ale również doskonale sprawdza się w renowacji pomieszczeń. Niezwykle lekka konstrukcja, która eliminuje problemy techniczne  oraz nieporównywalna z innymi alternatywnymi  rozwiązaniami estetyka wykończenia i unikatowy design sprawia, że w rękach sprawnego architekta  i projektanta staję się bezkompromisowym i fenomenalnym materiałem.

Rozświetlone zakupy

Sufity napinane Barrisol Lumiere są doskonałym rozwiązaniem w zabudowie wielko-powierzchniowych sufitów, szczególnie jako sufit świetlny lub maskowanie oszkleń i świetlików na stropie. Idealne rozproszenie światła to efekt zastosowania transparentnego Barrisolu oraz odpowiednich opraw oświetleniowych.

Niepowtarzalne biuro, a sufity napinane Barrisol

Światło w powierzchniach biurowych staje się narzędziem pracy. Odpowiada za pierwsze wrażenie i budowę wizerunku firmy, z tego powodu tak ważne jest, aby wywoływało niezapomniane wrażenia estetyczne oraz dawało pełen komfort pracy.

Stwórz dobry nastrój

Niezależnie jakie przestrzenie lubisz od ultranowoczesnych  po  klasyczne sufity napinane Barrisol zaspokoją Twoje potrzeby.  Dzięki bogatej kolorystyce oraz możliwości nadruku  lub flock na powłokach przeznaczonych do iluminacji  możesz uzyskać  niepowtarzalne i  jedyne w swoim rodzaju  efekty wizualne.

Więcej informacji o firmie i produktach Barrisol znajdą Państwo na stronie barrisol.waw.pl

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *