Sufit napinany w aranżacji wnętrza.

Filed in Dom by on 3 lutego 2013 0 Comments

Czy warto projektować sufit napinany?

Sufit napinany to:

  • Unikatowe wzornictwo w upiększaniu wnętrz
  • Możliwość zastosowania we wszystkich rodzajach wnętrz
  • Urzeczywistnienie wszystkich form 3D
  • Wyjątkowe i jedyne wykończenie wnętrza
  • Perfekcyjna estetyka
  • Stworzony do wszystkich typów powierzchni : poziomych, pionowych i okrągłych
  • Wybór ponad 230 kolorów i 15 rodzajów materiału
  • Możliwość wykonania dowolnego nadruku
  • Wyjątkowo dokładne wykończenie

Sufit napinany Barrisol to elastyczny materiał, który rozpina się na specjalnie przygotowanej konstrukcji nośnej poprzez nagrzanie i naciągniecie.
Sufity napinane są  istotne w tworzeniu atmosfery otoczenia, niestety ich potencjał  jest często nieoceniony jako wspólny element wnętrza. Barrisol oferuje różnorodną paletę ponad 230 unikalnych kolorów i faktur dla sufitów napinanych . Wybór wykończenia, struktury, nadruku lub formy przepuszczającej światło może dostarczyć wyjątkowych emocji, które zaskakują i przewyższają nasze pragnienia.
Wszechświat sufitów napinanych Barrisol oferuje pełną gamę produktów dla profesjonalnych projektantów ( takich jak architekci, dekoratorzy, projektanci wnętrz ) i ich odbiorców. Każdy sufit napiany Barrisol pochodzi z firmy Normalu Barrisol co zobowiązuje  do pełnej  gwarancji, solidności i najwyższej jakości.

Każdy sufit napinany Barrisol to gwarancja unikatowego wzornictwa w upiększaniu wnętrz. Sufity napinane Barrisol umożliwiają zastosowanie ich we wszystkich rodzajach wnętrz. Sufit napinany to jedyne wykończenie wnętrza i perfekcyjna estetyka. Materiał Barrisol stworzony został do wszystkich typów powierzchni : poziomych, pionowych i okrągłych. Sufit napinany może zostać ozdobiony dowolnym nadrukiem, umożliwiając podświetlenie takiego sufitu, mamy możliwość uzyskania efektu trójwymiarowego efektu głębi nadrukowanego obrazu. Każdy sufit napinany Barrisol to wyjątkowo dokładne wykończenie i estetyka wnętrza, która będzie ozdabiała pomieszczenie przed długie lata.

Jak wygląda instalacja sufitów napinanych?

Drugim ważnym atutem sufitów napinanych Barrisol jest szybki i czysty montaż. Nieuciążliwy dla funkcjonowania pomieszczenia, gdyż nie wiąże się on z brudnymi pracami. Sufit napinany Barrisol instalowany jest na samym końcu, prac wykończeniowych. Sufit napinany Barrisol to przede wszystkim czysta instalacja, a  montaż jest zawsze przeprowadzany przez przeszkolonych instalatorów.

Nowości w ofercie sufitów napinanych

Sufit napinany o lustrzanym połysku, to  najnowsze osiągnięcie firmy Barrisol. Pozwala zignorować ograniczenia tradycyjnych powierzchni lustrzanych i odbijających obraz. Teraz można kształtować przestrzeń i tworzyć wizualizacje wykorzystując Barrisol Strech Mirror bezkompromisowo.
Jako materiał lustrzany materiał na sufit napinany  Barrisol stanowi idealne lekki produkt do projektowania wnętrz, teatralnej scenografii oraz wystaw, może z powodzeniem być zastosowany do iluminacji przestrzeni oraz wielu innych prywatnych i komercyjnych wnętrzach.
Prawdziwe lustro o wysokim współczynniku odbicia materiału zapewnia wyjątkowy wygląd powierzchni, może być używany do podkreślenia szczegółów, pełnić funkcje dekoracyjne lub ogniskowe, rozjaśniać powierzchnie, dodawać efekty wizualne oraz zwiększać głębokość i wysokość we wnętrzach.

Sufit napinany Barrisol Strech Mirorr jest wykonany z folii polimerowej metalizowanej silnie odbijającej, która nie będzie niszczeć jak tradycyjne lustra. Materiał ten zapewnia lepszą refleksję niż inne wykończenia lustrzane. Jest łatwy do czyszczenia i utrzymania w idealnym stanie.

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *