Szafki kuchenne z dodatkową przestrzenią do przechowywania

Filed in Dom by on 30 marca 2018 0 Comments

Jesteśmy obecnie świadkami zmian w postrzeganiu projektowania mieszkań. Deweloperzy coraz odważniej zaczynają forsować kompaktowe mieszkania, które powinny zaspokajać podstawowe potrzeby lokatorów. Funkcjonalne zaprojektowanie wnętrza, o metrażu mniejszym niż trzydzieści metrów kwadratowych, jest nie lada wyzwaniem. Oczywiście, także kuchnia na zamówienie z meble kuchenne na wymiar Poznań, musi sprostać oczekiwaniom rynku.

Większa przestrzeń w szafkach

Minimalizacja powierzchni życiowej będzie wymagała od przyszłych nabywców zwrócenia się ku meblom dostosowanym do indywidualnych potrzeb. Spersonalizowana kuchnia na wymiar okazuje się jedynym, wartym uwagi rozwiązaniem.

Efektywne wykorzystanie przestrzeni oraz jakość będą stanowiły nadrzędną wartość produktu. Rozwiązanie problemu jest jednak prostsze niż myślimy. Niemiecki producent mebli kuchennych znalazł receptę na tą współczesną bolączkę. Szafki dolne zyskały nową wysokość. Obniżenie cokołu, przy jednoczesnym zwiększeniu pojemności szafek, okazało się być strzałem
w dziesiątkę.

Nowy wymiar szafki kuchennej umożliwia uzyskanie 10% więcej przestrzeni w porównaniu do dotychczasowych norm. Meble kuchenne zapewniają w ten sposób dostatecznie dużo miejsca do przechowywania produktów. Kompaktowy aneks kuchenny może nas zaskoczyć swoją pojemnością. Efekty wprowadzenia nowych standardów warto sprawdzić w studiu mebli kuchennych Przeźmierowo.

Powyższe rozwiązanie stanowi także odpowiedź na zmieniający się wzrost ludzi. Jak pokazują badania, z pokolenia na pokolenie, jesteśmy coraz wyżsi. Projekt kuchni na zamówienie powinien uwzględniać indywidualne dopasowanie wysokości.

Nowa generacja modułów stawia niemieckie meble kuchenne na czele pod względem maksymalnego dopasowania do potrzeb konsumenta. Będzie to miało także przełożenie na wysokość górnej krawędzi blatu roboczego. Dotychczasowy wymiar zostanie podniesiony o 2 cm. Oczywiście, jako przyszli nabywcy, mamy możliwość modyfikowania tej wysokości. O ile korpus szafki jest zaprojektowany przez technologów, o tyle cokół możemy zmieniać, gdy chcemy uzyskać odpowiedni poziom blatu roboczego. Jedynym ograniczeniem jest tutaj zmywarka, która posiada parametry narzucone przez producenta.

Korzyść związana ze zwiększeniem pojemności przełoży się także na podwyższenie komfortu użytkowania. Nasz kręgosłup z pewnością będzie wdzięczny za właściwy wybór mebli kuchennych na wymiar. Jak widzimy, detale techniczne prawidłowo zaplanowanych szafek, mają przełożenie na codzienny komfort użytkowania. Niemiecka kuchnia, to najlepszy wybór, gdy chcemy stworzyć wnętrze użyteczne oraz maksymalnie dostosowane do naszych potrzeb. O wspomnianych zaletach możemy się przekonać odwiedzając salon mebli kuchennych Poznań.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *