W dobie przedmiotów, o krótkim terminie przydatności

Filed in Rozrywka by on 9 czerwca 2017 0 Comments

W obecnych czasach wszystkie przedmioty mają określoną datę przydatności. Ubrania, obuwie oraz elektronika jest tak projektowana, aby po pewnym czasie użytkowania nie była zdatna do żadnego dalszego użytkowania. Najbardziej można to zauważyć na przykładzie komórek. W ich przypadku etui na telefon staje się niezbędnym gadżetem, bez którego ani rusz.

Korzyści płynące z użytkowania akcesoriówetui na telefon

Wszystkie akcesoria, które mają za zadanie zabezpieczenie telefonu przed zepsuciem mechanicznym, obecnie przeżywają na nowo swoje odrodzenie. Kiedyś był to rodzaj ozdoby na niezgrabne telefony z klapką, wysuwane albo zwykłe z klawiszami. Obecnie jest to połączenie funkcji ozdobnej z zabezpieczeniem. Szczególną popularnością cieszą się etui na telefon, które zabezpieczają delikatne mechanizmy wewnętrzny przed uszkodzeniem, a przede wszystkim ekran. Najwięcej napraw komórek obejmuje wymianę stłuczonych szybek.

Im więcej, tym lepiej, czyli moda wśród najmłodszych użytkowników

Obecnie wśród nastolatków panuje moda na posiadanie ogromnej ilości etui na telefon. Producenci starając się sprostać wygórowanym wymaganiom, tworzą niesamowicie dużo propozycji opakowań na komórki, które wzorami i kolorami zadowolą wszystkich.

Gumowe kształty dla największych fanek

Pierwszym typem wartym opisania są gumowe etui na telefon. Większość modeli posiada odstające kształty, takie jak na przykład uszy albo ogon. Przeznaczone są dla młodzieży, która lubi czuć się wyjątkowo i nie lubi posiadać przedmiotów takich samych, jak koledzy lub koleżanki. Na liście pożądanych wzorów są zwierzątka: kotki, króliki i pieski, a także Pokemony i postacie z filmów fantastycznych. Jedną małą wadą takich etui na telefon jest ich rozmiar. Niestety zajmują one dużo miejsca, tak więc nie koniecznie muszą się zmieścić do małych torebek.

Propozycje bardziej poręczne

Dla osób, które gustują w poręcznych propozycjach, projektanci i producenci etui na telefon proponują wersje plastikowe lub gumowe, które idealnie przylegają do modelu telefonu. Brak odstających elementów powoduje, że komórka pozostaje w takich samych rozmiarach, a przy tym jest chroniona. Tak samo jak w wyżej opisanej grupie, istnieje ogromna ilość wzorów i kolorów modeli, dlatego każdy może wybrać coś dla siebie. Klasyczne modele to czarny, biały lub przezroczysty.

Gdzie kupować, aby być zadowolonym?

Etui na telefon można dostać praktycznie w każdym sklepie z akcesoriami gsm, a także w sklepach odzieżowych i internetowych punktach sprzedaży. To właśnie tam znajduje się najwięcej propozycji. Za niewielką opłatą, wysyłka przychodzi pod same drzwi. Często zdarza się tak, że w internecie towar jest stosunkowo tańszy od tego samego, dostępnego w stacjonarnych punktach sprzedaży. Wybierając swoje etui na telefon należy wybrać posiadany model komórki, a następnie zdecydować się na model, wzór oraz kolor produktu.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *