Jak i gdzie spędzić Sylwestra?

Filed in Rozrywka by on 19 listopada 2012 0 Comments

Zostało już tylko kilka tygodni na organizację tego jednego z najważniejszych wieczorów w roku, czyli Sylwestra.

Niektórzy organizacją tego wieczoru zajmują się już od dłuższego czasu i powoli zamykają temat z niecierpliwością wyczekując na Święta i następującego po nich Sylwestra, a inni dopiero zaczynają rozglądać się za ciekawymi propozycjami sylwestrowymi.

Szampan

Jedną z najlepszych propozycji, która zawsze się sprawdza jest spędzenie wieczoru sylwestrowego w gronie najlepszych przyjaciół, którzy gwarantują dobrą i szampańską zabawę. Jeśli już wiemy, z kim chcemy spędzić ten wieczór, należy wybrać miejsce. Jedną z najlepszych lokalizacji jest oczywiście miasto Kraków, w którym znajdziemy całe mnóstwo restauracji, pubów, knajpek, które w ten wieczór zechcą nas przyjąć w swe gościnne progi i zapewnią nam moc atrakcji, które pozostaną nam w pamięci na długo. Decyzję co do sposobu i miejsca spędzenia Sylwestra należy rozpocząć od przejrzenia zawartości i zasobności swojego portfela.

Dla posiadaczy mniej zasobnych portfeli (oczywiście spędzenie tego wieczoru w restauracji będzie nas troszkę kosztowało) pozostaje zabawa organizowana corocznie na płycie Rynku Głównego, która dla uczestników ma wiele do zaoferowania np. występy gwiazd estrady, możliwość spędzenia wieczoru w dużym towarzystwie oraz możliwość obejrzenia pokazu sztucznych ogni, ale ta zabawa jest przeznaczona również dla tych, którzy mrozów się nie boją i mają gorące serca. Dla posiadaczy mniej zasobnego portfela dobrym pomysłem jest również spędzenie Sylwestra w Krakowie na tzw. domówce, w mieszkaniu jednego z naszych przyjaciół.

Dla posiadaczy zasobnego w pieniądze portfela propozycji na spędzenie tego wieczoru będzie wiele, np. można go spędzić bawiąc się w jednej z licznych knajpek zlokalizowanych w Rynku Głównym lub ulic odchodzących od rynku (w ten sposób można mieć również okazję uczestniczyć w zabawie na płycie Rynku), można spędzić wieczór sylwestrowy na przycumowanej do brzegu barce (tego typu ofert nie brakuje w internecie) lub wybrać zabawę sylwestrową organizowaną przez najlepszy catering w Krakowie, w trakcie której będziemy się doskonale bawić ugoszczeni doskonałym i pięknie podanym jedzeniem, pić drinki przygotowane przez profesjonalistów oraz tańczyć w rytm muzyki na żywo. Pomysłów na spędzenie tego jedynego i wyjątkowego dla wszystkich wieczoru jest wiele, ale należy pamiętać też o tym, że w Sylwestra najważniejszy jest dobry humor oraz wygodne buty, czy to do stania na płycie Rynku Głównego, czy do piruetów na parkiecie restauracji.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *