Co zrobić ze zdjęciami ślubnymi?

Filed in Ślub i wesele by on 20 stycznia 2013 0 Comments

Co do tego, że zdjęcia ślubne są wspaniałą pamiątkę i mogą przyczynić się do tego, że nic nie zatrze nam dzięki nim wspomnień z tej uroczystości, nikogo nie trzeba w szczególny sposób przekonywać. Gdy jednak pada pytanie o to, co robić z nimi już po odebraniu ich z zakładu fotograficznego, spora grupa osób nie ukrywa tego, że trudno znaleźć na nie odpowiedź. Na szczęście, wcale nie oznacza to, że całkowicie brakuje nam pomysłów wartych rozważenia.
Włożenie zdjęć ślubnych do albumu wydaje się rozwiązaniem dość konwencjonalnym, trudno jednak nie zgodzić się z tym, że i ono zasługuje na to, aby je rozważyć. Szeroki wybór albumów już od dawna stał się faktem, jeżeli więc starannie przeanalizujemy ofertę polecających je sklepów z pewnością przekonamy się o tym, że wielu rozwiązaniom tego typu daleko jest do konwencji. Na pierwszy plan wysuwają się w tym kontekście tak zwane albumy spersonalizowane, a więc takie, które zawierają nie tylko atrakcyjną wizualnie oprawę i miejsca na zdjęcia, ale również szereg informacji dotyczących pary młodej oraz innych uczestników tego doniosłego wydarzenia. Z mody nie wychodzą również albumy ślubne ze skóry ekologicznej, a osoby wyjątkowo ekstrawaganckie mogą wybierać również pośród rozwiązań, których wierzchnia warstwa obszyta jest materiałami.
Na znaczeniu nie traci również zwyczaj oprawiania zdjęć ślubnych w ramy i ustawiania w najbardziej widocznych punktach mieszkania. Rozwiązanie tego typu sprawia, że wspomnienie niezapomnianego wydarzenia będzie powracało do nas nawet podczas wykonywania codziennych czynności. Nie można przy tym nie docenić i tego, że wybór ram i ramek na zdjęcia jest szczególnie bogaty, można więc dopasować je w sposób sprawiający, że znakomicie sprawdzą się one zarówno we wnętrzu utrzymanym w stylu retro, jak i w tych z nich, które są na wskroś nowoczesne. Ramki różnią się między sobą nie tylko wielkością, ale i materiałem, z którego zostały wykonane, osoby ceniące sobie rozwiązania klasyczne mogą więc decydować się na propozycje wykonane z drewna, a nowożeńcy o wypchanym portfelu – na ramy i ramki na zdjęcia zdobione kamieniami szlachetnymi.
Osoby, które marzą o definitywnym zerwaniu z konwencją mogą z kolei wybrać fototapetę stworzoną na podstawie swojego ulubionego zdjęcia ślubnego, w zależności od upodobań umieszczając ją w sypialni, salonie lub gabinecie. Fototapety to rozwiązania cieszące się wyjątkową popularnością już choćby dlatego, że potrafią ubarwić nawet najbardziej typowe mieszkanie. Nie da się przy tym ukryć, że mają one jeszcze jeden atut – gdy już przestają być modne, z łatwością można je usunąć zdobiąc ściany w inny sposób. Jeśli jednak nie jesteśmy przekonani o tym, że będziemy czuć się komfortowo w towarzystwie wielkiego zdjęcia zajmującego poł sypialni, zastanówmy się nad tym, czy ciekawą alternatywą nie będzie umieszczenie go na kubku, w którym pijemy poranną kawę albo na koszulce, w której lubimy chodzić po domu, gdy nie czeka nas żadne oficjalne spotkanie.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *