Gdzie zanocować w Ustroniu?

Filed in Turystyka by on 19 maja 2017 0 Comments

Jeśli planujesz odwiedzić Beskid Śląski, zatrzymaj się przynajmniej na jeden dzień w Ustroniu. Miejscowość jest uzdrowiskiem, a także ważnym ośrodkiem wypoczynkowo-rekreacyjnym dla całego regionu Beskidu Śląskiego. Stąd wychodzi wiele tras rowerowych i pieszych, którymi można dostać się na okoliczne szczyty górskie. W okresie zimowym działa tu wiele ośrodków narciarskich dysponujących własnymi wyciągami i stokami. Możesz wypożyczyć tu sprzęt do jazdy na nartach lub snowboardzie, a w czasie lata wypożyczyć rower i przy jego pomocy odwiedzić wszystkie zakątki regionu. Oczywiście w samym Ustroniu znajdziesz liczne lokale gastronomiczne, hotele, ośrodki wypoczynkowe, SPA i pensjonaty. Ustroń to doskonała baza wypadowa dla miłośników pieszej turystyki górskiej, dla narciarzy i rodzin z dziećmi, które szukają spokojnego miejsca dla wypoczynku na łonie natury.

pensjonaty ustrońWypoczynek zorganizowany

Jeśli nie chcesz samemu planować programu kilkudniowego lub dłuższego wypoczynku, zawsze możesz skorzystać z bogatej oferty rekreacyjnej miejscowych ośrodków wypoczynkowych czy lokalnego SPA. W tym drugim przypadku ilość i typ zabiegów zależy tylko i wyłącznie od Twoich indywidualnych upodobań i preferencji. Możesz poddać się serii zabiegów upiększających lub skorzystać z zabiegów czysto rekreacyjnych. Decydując się na skorzystanie z oferty ośrodka narciarskiego, do Twojej dyspozycji będzie wyciąg narciarski wraz z dobrze utrzymanym stokiem, możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego czy skorzystania z usług doświadczonego instruktora narciarstwa zjazdowego.

Wypoczynek indywidualny

Decydując się na samodzielną organizację wypoczynku, do wyboru masz kwatery prywatne, hotele lub pensjonaty. Jednym z lepszych pensjonatów w Ustroniu jest http://www.milezowka.pl/pl.Ustroń zapewnia wiele atrakcji zarówno w okresie zimowym, jak i letnim, zatem możesz przyjechać tu o każdej porze roku i zawsze znajdziesz coś ciekawego do roboty. Zimą możesz jeździć na nartach, na snowboardzie lub na sankach. Możesz również spróbować swoich sił w narciarstwie biegowym. W okresie letnim możesz korzystać ze szlaków pieszych i rowerowych, basenów, siłowni czy boisk sportowych. Wystarczy tylko odpowiednio wcześniej zarezerwować nocleg. Do swojej dyspozycji masz hotele i liczne miejscowe pensjonaty. Ustroń i region oferuje wiele ciekawych miejsc, które warto odwiedzić. Możesz również zdać się na żywioł i postawić na turystykę pieszą, samemu odkrywając piękno tego malowniczego regionu Polski. Co ważne, pensjonaty w Ustroniu są dość tanie, dzięki czemu wypoczynek w tej miejscowości nie powinien zrujnować Twojego domowego budżetu.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *