Bielizna erotyczna, a codzienna

Filed in Uroda by on 18 grudnia 2012 0 Comments

Głównym zadaniem bielizny jest ochrona oraz osłonięcie intymnych części ciała. Rola bielizny erotycznej w tym względzie jest zupełnie inna. Odpowiednio dobrana powinna podkreślać i eksponować nasze atuty.

Jak bielizna erotyczna działa na wyobraźnię

Pozornie przykrywa ona nasze intymne części ciała, jednak tym samym działa na wyobraźnię. Dzięki niej możemy czuć się poniekąd ubrane w sytuacjach intymnych, a tym samym zdecydowanie łatwiej przyjdzie nam akceptacja swojego ciała i oswojenie się z nagością.

Często różnice między bielizną codzienną, a erotyczną są niezwykle subtelne, niemalże niezauważalne, jednak istnieją. Tego typu bielizna jest przeważanie wykonana w przeźroczystych materiałów, zdecydowanie też bardziej zdobiona. Fasony biustonoszy, majteczek czy też body różnią się nie tylko materiałem, ale i wzornictwem. Pojawiają się rozcięcia w różnych miejscach. Wielu fasonów bielizny erotycznej nie założymy ubranie codzienne, gdyż będzie nam po prostu niewygodnie, poza tym nie będzie ona spełniała funkcji ochronnej.

Bielizna erotyczna na co dzień

bielizna erotyczna58W codziennych sytuacjach korzystamy wygodniejszej bielizny, którą dopasowujemy do stroju, ale i często do pory roku. Poza tym powinna ona odpowiednio kształtować naszą sylwetkę, a tym samym sprawiać, że ubrania będą lepiej się układały. W przypadku zaś bielizny erotycznej chcemy osiągnąć odpowiedni efekt nie mając na sobie nic poza nią. Z pewnością nie będzie też sprawiała, że sukienka będzie na nas dobrze leżała, bo nie taka jest jej rola.

Bielizna erotyczna powinna kusić naszych partnerów i sprawiać, że my same będziemy czuły się w niej kobieco i pociągająco. Pomoże nam ona w stworzeniu odpowiedniego nastroju w sypialni. W jednej chwili możemy być romantyczne i subtelne lub wręcz przeciwnie z delikatnej szarej myszki przeistoczymy się w kobietę wampa. Wszystko zależy od naszego podejścia, fantazji. Jeżeli krępują nas odważne wycięte biustonosze i otwarte stringi, możemy skusić się na zwiewną koszulkę z koronki. Osoby chcące wprowadzić do sypialni odrobinę humoru mogą skorzystać z szerokiej gamy kostiumów i różnych innych akcesoriów.

Rola bielizny erotycznej

Główną więc rolą bielizny erotycznej jest wprowadzenie atmosfery pożądania do sypialni, można by powiedzieć, że powinna wodzić na pokuszenie. Ma ona rozpalać zmysły nie tylko naszego partnera, ale też i nasze, wystarczy, że dobierzemy ją odpowiednio do naszego temperamentu, charakteru, a tym samym wydobędziemy z siebie skrywane pokłady erotyzmu. To też okazja do pokazania, wyzwolenia swojej drugiej (może i prawdziwej) natury, ze spokojnej, grzecznej profesjonalistki w dziką zdobywczynię swojego partnera.

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *