Geneo – dotleń swoje komórki

Filed in Uroda by on 24 listopada 2016 0 Comments

Pośród zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych, nie tylko tych, które możemy wykonać w domu, ale przede wszystkim profesjonalnych zabiegów wprost z kliniki medycyny estetycznej, pojawia się całe mnóstwo nowości. Coraz więcej z nich jest zaawansowanych technologicznie, nieinwazyjnych, dających natychmiastowe efekty bez użycia skalpela. Jedną z takich błyskawicznych kuracji (trwa tylko 30 minut) jest zabieg kosmetyczno-pielęgnacyjny – GENEO+.

Jak działa zabieg Geneo?

Dzięki niemu można uzyskać efekt złuszczenia, silnego dotlenienia, a także dostarczenia do skóry składników rewitalizujących. Mechanizm działania, jaki związany jest z zabiegiem, polega na połączeniu kapsułki i żelu bogatych w składniki odżywcze. Podczas zabiegu wytwarzane są bardzo duże ilości małych bąbelków CO2, które pękają na powierzchni skóry. Powoduje to powstanie reakcji fizjologicznej, zwanej efektem Bohra. Obszar skóry poddawany zabiegowi zostaje mocno dotleniony, zaś skóra, która ulega złuszczeniu znacznie efektywniej wchłania składniki odżywcze. Nadto efekt ten utrzymuje się również po wykonaniu zabiegu, a nie tylko w trakcie jego trwania. Sam zabieg jest bezbolesny, nieinwazyjny i tak jak wspominaliśmy można go wykonać dosłownie w przerwie na lunch.

Efekty Geneo = mikrodermabrazja + peeling chemiczny

Łączy w sobie efekt, jaki daje mikrodermabrazja, a także peeling chemiczny. Korzyści, jakie daje zabieg Geneo zostały potwierdzone klinicznie. Co ważne, po jego wykonaniu można od razu przystępować do codziennych, zwykłych czynności. Sam zaś zabieg jest także maksymalnie higienicznym, dzięki stosowaniu jednorazowych, sterylnych elementów. O jego wykonanie może pokusić się każda kobieta, niezależnie od typu cery, jaki reprezentuje. Można go również wykonywać na całym obszarze twarzy, a ze względu na niemal natychmiastowe efekty, zyskuje uznanie pośród kobiet, które już za chwilę biorą ślub i chcą wyglądać pięknie.

Zabieg Geneo jest w pełni naturalną i bezpieczną procedurą. Co więcej, nie tylko pielęgnuje skórę twarzy, ale również jest w stanie wywołać efekt leczniczy, na przykład na skórze z przebarwieniami bądź zmagającej się ze zmianami trądzikowymi. Redukcja zmarszczek, efekt niczym po liftingu i zniwelowanie uciążliwych, nieestetycznych worków pod oczami to tylko część z korzyści, na jakie można liczyć, decydując się na ów zabieg.

Więcej na ten temat można przeczytać na stronie kliniki medycyny estetycznej z Gdańska, która w swojej ofercie posiada zabieg Geneo: http://la-nika.pl/geneo/

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *