Manicure hybrydowy – innowacyjne rozwiązanie

Filed in Uroda by on 22 października 2012 0 Comments

Niemal każda kobieta przywiązuje dużą wagę do estetyki swoich paznokci.

Ostatnimi czasy tradycyjny manicure odchodzi już do lamusa, gdyż pojawiał się nowa, trwalsza alternatywa. A mianowicie manicure hybrydowy, który można wykonać w każdym salonie kosmetycznym. Podczas gdy zwykły lakier odpryskuje po myciu naczyń, lakier hybrydowy pozostaje nietknięty. Paznokcie lśniące, mocne, atrakcyjne na długo zagwarantuje ci właśnie manicure hybrydowy.

Manicure hybrydowy jest połączeniem akrylu, żelu i tradycyjnego lakieru do paznokci.

Taki manicure utrzymuje się na paznokciach do 3 tygodni. Lakier hybrydowy:

  • nie blaknie,
  • nie kruszy się,
  • nie pęka i
  • nie odpryskuje.

Daje to swobodę ruchów na co dzień bez obaw o utratę lakieru. Hybrydowe paznokcie to doskonałe rozwiązanie na urlopy i inne okazje. Jednak coraz częściej w salonach kosmetycznych panie korzystają z niego i bez konkretnych celów, chcą po prostu mieć zawsze zadbane paznokcie.

Manicure hybrydowy – co ważne – nie niszczy płytki paznokcia, w przeciwieństwie do tipsów.

Jest odporny na działanie zmywacza do paznokci, a jego usunięcie wymaga wizyty u kosmetyczki. Wśród zalet manicure hybrydowego należy zwrócić także na tzw. „efekt mokrego paznokcia”. Lakier wygląda cały czas jakby był dopiero co nałożony na paznokcie, które lśnią.

Manicure hybrydowy rozpoczyna się  od pielęgnacji skórek i paznokci. Drugim etapem jest nakładanie kolejno: bazy, koloru lakieru i utrwalacza. Ważnym etapem zabiegu jest utrwalanie warstw promieniowaniem UV jakie daje lampa. Jeśli chodzi o usuwanie lakieru to trwa ono około kilkunastu minut. Najważniejsze jest to, ze płytka pozostaje nienaruszona, a my możemy nakładać nowy lakier.

Średnia cena takiego manicure to koszt 50- 80 zł.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *