Popularne zabiegi w salonie urody

Filed in Uroda by on 22 października 2012 0 Comments

Salony kosmetyczne mają w swojej ofercie liczne zabiegi pielęgnacyjne.

Przyjrzyjmy się temu jakie zabiegi są najczęściej wybierane przez ich klientki.

  1. Bez wątpienia największą popularnością cieszy się depilacja woskiem.Ceny za jeden zabieg jest uzależniona od tego, z jakiej części ciała chcemy  pozbyć się owłosienia. Najdroższe będą nogi, gdyż mają największa powierzchnię. Takie zabiegi depilacji nie są drogie, w porównaniu z depilacją laserową i starczają na okres około 3-4 tygodni. Nie jest to niestety zabieg trwały. Zaletą depilacji woskiem jest to, że włosy stają się słabsze z każdym kolejnym zabiegiem.
  2. Następnym w kolejności zabiegiem wśród klientek salonów kosmetycznych jest oczyszczanie twarzy, połączone z peelingiem i nakładaniem masek regeneracyjnych. Oczyszczanie twarzy z wykorzystaniem maski algowej, która umożliwia złuszczenie naskórka oraz regenerację skóry, kosztuje około 100 zł. Doliczając  jeszcze koszty maseczki kolagenowej, czy peeling z kwasami owocowymi można zapłacić nawet 300 zł.
  3. Popularnością cieszy się również oferta wizażowa. Może to być wykonanie makijażu permanentnego, który utrzymuje się  nawet kilka miesięcy lub tradycyjny makijaż. Koszt makijażu permanentnego zależy od miejsca gdzie jest on  nakładany, a także ilości wykorzystanych pigmentów. Tak np. makijaż permanentny ust kosztuje 300-350 zł, a kreska na powiece 50- 75 zł.

Na uwagę zasługują także zabiegi inwazyjne, które mają na celu kształtowanie sylwetki.

Są to wszelkiego rodzaju zabiegi wyszczuplające oraz ultradźwiękowe. Dają one przede wszystkim zdecydowaną poprawę jędrności ciała. Koszty wahają się tutaj od kilkudziesięciu złotych do nawet kilkuset. trzeba jednak pamiętać, iż tego typu zabiegi powinni być powtarzane kilka razy w pewnych odstępach czasu.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *