W jaki sposób wybrać bieliznę do sukni ślubnej?

Filed in Ślub i wesele by on 6 października 2014 0 Comments

Pomimo faktu, iż bieliznę ślubną zobaczy tylko i wyłącznie Pan Młody, to panie mają często poważny problem z wybraniem właściwej bielizny dla siebie, na ten szczególny i zupełnie wyjątkowy dzień. Jedno jest pewne, dobrze dobrana bielizna freya, niezależnie od tego czy jest ona ślubna czy też nie, ma za zadanie wydobyć wszelkiego dobre cechy figury, oraz zakryć te które można uznać za mankamenty.

Jeśli zależy nam na jak najbardziej trafnym wyborze bielizny do sukni ślubnej, zanim wybierzemy się na ostateczne zakupy, powinniśmy w pierwszej kolejności dokonać ostatecznego wyboru sukni. Nawet jeśli czekają nas już tylko przymiarki, warto wstrzymać się z zakupami. Nie rzadko bowiem w trakcie okazuje się, iż wybrana przez nas bielizna po wprowadzeniu pewnych zmian do kroju sukni, już nie leży tak dobrze jak powinna. Po prostu dopóki nie będziemy mieć sukni w domu na wieszaku, zaczekajmy z kupnem bielizny. W wyborze bielizny do sukni, liczy się nie tylko sam krój sukienki ale przede wszystkim właściwy wybór stosownego materiału. Absolutnie wykluczone jest by suknia miała kolor ecru a bielizna zaś by była zupełnie biała. Nawet najwyższa, jakość bielizny firmy freya nie sprawi, że będzie to wyglądać dobrze. Od pewnego czasu jak przysłowiowe grzyby po deszczu zaczynają pojawiać się kolejne firmy, które w sposób profesjonalny zajmują się szyciem bielizny na zamówienie klientek. Takie wyjście może być koniecznością w przypadku gdy suknia ma naprawdę nietypowy krój, lub gdy przyszła Panna Młoda ma specjalne życzenie w kwestii wyglądu swojej bielizny.

Jeśli suknia ślubna nie ma ramiączek, możliwe jest zastosowanie dwóch wyjść. Pierwszym z nich jest ubranie do tego celu biustonosza bez ramiączek, drugim zaś może być kupno gorsetu, który utrzymuje się dzięki ciasno zawiązanemu sznurkowi. Takie rozwiązanie z pewnością przypadnie do gustu wielbicielką stylu retro. Bielizna freya powinna być dokładnie taka jaką sobie wymarzy Panna Młoda. To jej wielki dzień i ma ona prawo czuć się swobodnie i pięknie.
Od pewnego czasu panuje moda na suknie ślubne z wyciętymi z tyłu plecami. O ile suknia tego rodzaju wygląda bardzo pięknie, o tyle wybór stanika do takiej sukni może być prawdziwym wyzwaniem. Z pewnością nie może być to standardowy biustonosz, ponieważ jego zapięcie będzie zupełnie widoczne. Z pewnością taki efekt popsuje cały wizerunek pięknej Panny Młodej. Z pomocą przyjdzie jednak pomysłowość. Opracowano całkiem niedawno biustonosze przyklejane do ciała, co sprawia, że kompletnie ich nie widać.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *