Animator na wesele

Filed in Ślub i wesele by on 29 maja 2020 0 Comments

Animator dla dzieci na wesele

Uczestnictwo dzieci w ślubach i weselach jest tematem dość kontrowersyjnym. Jedni w ogóle rezygnują z zapraszania najmłodszych gości, inni wręcz przeciwnie – nie wyobrażają sobie bez nich imprezy. Brak zaproszenia dla dzieciaków, może wiązać się z pewnymi nieprzyjemnościami oraz niezrozumieniem ze strony rodziców, dlatego jednak większość ślubów i wesel odbywa się w towarzystwie maluchów.

Oczywiście dodaje to uroczystości ogromnego uroku, szczególnie gdy odważne i zżyte z młodą parą kilkulatki pełnią podczas ślubu ważne role, takie jak chociażby niesienie obrączki czy sypanie kwiatów. Z drugiej strony, dobrze jest by podczas wesela dzieci miały jakieś rozrywki, były bezpieczne, nie zajmowały sobą rodziców, którzy w końcu przyszli się dobrze bawić i same także świetnie się bawiły. Co więc zrobić by zarówno para młoda, rodzice dzieci, jak i same dzieci świetnie wspominały wesele? Odpowiedź jest jedna – zatrudnijcie animatora!

Animator na wesele

Po pierwsze! Animator, który jest profesjonalistą i zna się na tym, co robi wcale nie musi mieć jakiejś ogromnej ilości miejsca by poprowadzić super zabawy. Wystarczy mu jakiś hol, mała boczna salka czy kawałek ogrodu. Dobrze, by w miejscu tym było jakieś źródło prądu, ponieważ często ma przy sobie sprzęt grający, wytwornice baniek czy małe wytwornice ciężkiego dymu.

Po drugie! Animator podczas wesela zapewnia dzieciom bezpieczeństwo. Wiadomo przecież, że nudzące się dziecko bez opieki to tykająca bomba, a co dopiero grupa znudzonych kilkulatków… Dzięki temu, że dzieci są zajęte i zainteresowane, przestają myśleć na co by się tu wspiąć czy z czego zeskoczyć. Dodatkowo animator prowadzi tylko takie zabawy i konkursy, które są dla dzieci nowe, ciekawe, czasem stanowią wyzwanie, ale zawsze są bezpieczne.

Po trzecie! (chyba najważniejsze) Dzieci przy animatorze świetnie się bawią. Poznają ciekawe zabawy, integrują się ze sobą, mogą się wyszaleć i przy okazji czegoś nauczyć. Nierzadko korzystając z czasu z animatorem, postanawiają stworzyć coś dla młodej pary, z czego zazwyczaj są niesamowicie dumne, szczególnie gdy wiąże się to później z uroczystym wręczaniem prezentu. Mogą to być jakieś wielkie laurki z odciskami rączek i podpisami, specjalnie ozdobiona dla młodej pary koszulka czy inny twór, który dzieci w danym wieku są w stanie zrobić.

Atrakcje dla dzieci na wesele

Zalety animatorów na weselu można by chyba mnożyć w nieskończoność. Tak naprawdę bowiem rozwiązanie to nie ma żadnych wad! Każda ze stron jest szczęśliwa, rodzice mają swoje dzieci na wyciągnięcie ręki, a wiedząc że nie są same i że nad ich bezpieczeństwem czuwa profesjonalista, są spokojni i mogą skupić się na uroczystości. Z kolei dzieciaki bawią się lepiej niż na co dzień i najczęściej są wyjątkowo niepocieszone gdy przychodzi czas na to, by pożegnać animatora.

Więcej o animatorze na wesele dowiesz się tu:

Wesela

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *