3 sposoby na zarabianie przez internet

Filed in Biznes by on 11 listopada 2012 0 Comments

W artykule tym chciałbym pokazać ci 3 sposoby na zarabianie przez internet. We współczesnych nam czasach, kiedy internet zapanował nad światem wielu ludzi, szczególnie młodych, szuka jakichś metod na zarabianie prawdziwych pieniędzy dzięki sieci internet.  Mimo opinii wielu osób sceptycznie nastawionych do tematu tego artykułu, takie sposoby istnieją i w żadnym wypadku nie opróżniają one portfela osoby, która chce dzięki nim zarabiać, a także nie wymagają one nieustannej pracy.

Znane mi od dawna metody, które z miłą chęcią zaprezentuję ci w danym artykule, nie odejmą ani grosza z twojego budżetu, ponieważ nie wymagają żadnych pieniędzy. Metody te wymagają od ciebie jedynie rzeczy takich jak: cierpliwość, systematyczność oraz, oczywiście, wytrwałość. Rozczaruje cię pewnie mówiąc, że sposoby te nie dają możliwości zarobienia nie wiadomo jakich dużych pieniędzy w ograniczonym okresie czasu, jeśli jednak włożysz w tą pracę przez internet trochę wysiłku to twoje zyski powinny być zadowalające. Dlatego na uwadze musisz mieć to, że te metody, mimo że skuteczne, nie są w stanie zastąpić normalnej pracy. Dochód uzyskany w ten sposób musisz potraktować tylko i wyłącznie jako rodzaj pewnego dodatku do miesięcznego dochodu albo też, w przypadku gdy jesteś jeszcze młody, jako dodatek do pieniędzy „wyżebranych” od rodziców.

Oto sposoby na zarabianie przez internet:

1. Płatne reklamy, oraz płatne maile

Zarabianie tą metodą opiera się na tym, że rejestrujesz się firmie, tzw: „get-paid-to-read”, która umożliwia ci zarabianie w zamian za klikanie płatnych reklam, lub regularne czytanie płatnych maili, które otrzymasz od danej firmy „get-paid-to-read”. Zarobek za jedną klikniętą reklamę lub przeczytany e-mail waha się zwykle w granicach od 1 do 5gr. Może ci się wydawać, że to niezbyt dużo, ale wyobraź sobie, że zapiszesz się do kilku lub kilkunastu dobrych firm, od których otrzymasz każdego dnia mnóstwo reklam o różnej wartości. Po całomiesięcznym regularnym czytaniu i klikaniu będziesz mieć nawet duży zarobek. Systemy „get-paid-to-read” wypłacają swoim użytkownikom pieniądze po zarobieniu odpowiedniej sumy, tzw. minimum do wypłaty , na konto Paypal, lub na zwykłe konto, w banku internetowym.

2. Surfbary

Ta metoda na zarabianie przez internet spodoba ci się pewnie, ponieważ nie wymaga jakiejkolwiek wysiłku, dlatego że pieniądze zarabiasz tylko i wyłącznie za samą obecność przy komputerze z uruchomionym programem nazywającym się „surfbarem”, który wyświetla reklamy, za które otrzymujesz punkty, są one z początkiem każdego następnego miesiąca przeliczane na dochód w odpowiedniej walucie. „Surfbar” ściągasz ze strony firmy, w której się zarejestrowałeś. Wypłatę, tak samo jak w przypadku poprzedniego sposobu, dostaniesz w przypadku gdy zarobisz odpowiednią sumę pieniędzy, zwaną minimum do wypłaty. Pieniądze zostaną wypłacone na własne konto Paypal, albo na konto w normalnym, internetowym banku.

3. Programy partnerskie

Program partnerski jest to porozumienie zawarte pomiędzy wydawcą a reklamodawcą. Pieniądze otrzymasz od reklamodawcy, z którym jesteś w programie partnerskim, za to, że jakaś osoba kliknie na link reklamodawcy, link ten przenosi go na witrynę reklamodawcy. Stawki za kliknięcie są różne i zależą od branży.  Jak widać metoda ta posiada naprawdę duży potencjał i można dzięki niej zarobić naprawdę wiele. Warunkiem jednak jest posiadanie w miarę popularne witryny internetowej.

Przedstawiłem ci już wszystkie sposoby na zarabianie przez internet. Przeczytaj ten artykuł uważnie i zdecyduj, który sposób będzie dla ciebie najwygodniejszy, a później po prostu zacznij zarabiać i odkryj jak wygodna może być praca przez internet.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *