Premiery kinowe 2020

Filed in Dzieci by on 6 grudnia 2019 0 Comments

Premiery filmów animowanych 2020

W kończącym się już – 2019 roku nie mogliśmy narzekać na niedosyt ekscytujących, animowanych premier. Największą ilość widzów przed kinowymi ekranami zgromadził z pewnością remake Króla Lwa, w którym wszystko, począwszy od zwierząt, na afrykańskich krajobrazach kończąc, wyglądało bardziej realistycznie niż w pierwotnej wersji z 1994 roku.

Kolejnym hitem okazała się czwarta część Toy Story, w której Chudy musiał przekonać pewnego Sztućka, że życie przy Bonie jako jej ulubiona zabawka jest niesamowite i nie wolno sobie odbierać tej szansy. Trzecią mocno wyczekiwaną premierą była druga część historii o Elsie i Annie czyli Kraina Lodu 2. Podobnie jak w pierwszej części, bardzo zadbano o stronę muzyczną bajki, więc dzieciaki na całym świecie poza Mam tę moc czy Ulepimy dziś bałwana, śpiewają teraz także Chcę uwierzyć snom oraz Pokaż się!

Premiery 2020

Zajrzyjmy więc w przyszły rok, czy czekają nas jakieś premiery, na które będziemy czekać z niecierpliwością? Otóż tak, można nawet zaryzykować stwierdzenie, że będzie jeszcze lepiej niż w mijającym roku! A więc zapnijcie pasy, zaczynamy podróż po animowanych premierach 2020.

Więcej na temat premier filmów animowanych w 2020 znajdziesz w poniższym linku:
https://www.filmy-animowane.pl/filmy-animowane-2020/premiery-bajek-2020.html

Na początku marca 2020 roku, czeka nas nowa produkcja twórców Toy Story – Naprzód! W pewnym magicznym miejscu, oddalonym od Ziemi o całe galaktyki, żyją dwaj bracia, którzy przez lata wychowywali się tylko z mamą. Pewnego dnia dostają jednak szansę na to, by przywrócić do życia swojego tatę. Ma to trwać tylko 24 godziny jednak chłopaki stwierdzają, że gra warta jest świeczki. Podczas magicznego rytuału coś niestety idzie nie tak i tata wraca tylko w połowie – dokładniej mówiąc w tej dolnej połowie. By naprawić błąd, bracia muszą wyruszyć w niebezpieczną podróż i jak najszybciej odnaleźć górną część taty. W końcu ma im on coś bardzo ważnego do powiedzenia!

Filmy animowane 2020

Z kolei Dreamworks przygotowuje rozśpiewaną petardę, którą z pewnością będzie druga część Trolli. Tym razem dowiemy się, że na świecie istnieje kilka rodzajów Trolli, które bardzo się od siebie różnią i na co dzień raczej się nie integrują. Wszystko będzie się jednak musiało zmienić, gdy Trolle Rockowe, zagrożą że są gotowe zniszczyć wszystkie inne grupy Trolli i uczynić rocka jedyną słuszną muzyką. Poppy będzie musiała wziąć sprawy w swoje ręce i sprawić, by Trolle Funky, Country, Techno, Muzyki Klasycznej oraz Hip Hopu połączyły siły i pokazały Rockowcom, że inny nie znaczy gorszy. Czy im się to uda? Tego dowiemy się już pod koniec maja!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *