Toy Story 4 bajka

Filed in Dzieci by on 6 grudnia 2019 0 Comments

Toy Story

Wszystko zaczęło się pod koniec 1995 roku, kiedy to światową premierę miała pierwsza część Toy Story. Wszyscy byli ciekawi tej produkcji, ponieważ była ona w całości stworzona przy użyciu techniki komputerowej. Jak się okazało, wytwórnie Pixar i Disney, spisały się doskonale, a historię zabawek Andy’ego obejrzały miliony widzów na całym świecie.

W pierwszej części Toy Story, poznajemy kowboja Chudego, który jest ulubieńcem Andy’ego i szefem wszystkich jego zabawek. Kiedy jednak chłopiec dostaje na urodziny astronautę Buzza Astrala, wszystko się zmienia. Chudy jest zazdrosny i zrobi wiele, by pozbyć się rywala. W wyniku nieszczęśliwego splotu wydarzeń, Buzz wypada przez okno, a Chudy, za namową innych zabawek, postanawia ruszyć mu na pomoc. Niebezpieczne przygody oraz czas spędzony we dwoje w końcu sprawiają, że Buzz i Chudy zaczynają darzyć się sympatią i z całych sił starają się wrócić do domu, przyjaciół i ukochanego Andy’ego.

Toy Story 2

Druga część animacji powstała w 1999. Chudy znowu wpada w kłopoty, tym razem ratując inną zabawkę – pingwina imieniem Czarny. Podczas przygody, poznaje nowe zabawki – kowbojkę Jessie, Pita oraz Mustanga. Cel Chudego jest podobny jak w pierwszej części – wrócić do domu. Tym razem na czele ekipy ratunkowej staje Buzz.

Toy Story 3

Trzecia część Toy Story na ekrany kin weszła w 2010 roku i szybko pobiła rekord – zostając pierwszym w historii filmem animowanym, który zarobił ponad miliard dolarów. W tej historii, Andy jest już dorosły i niebawem ma wyjechać na studia. Większość jego zabawek, znalazło już nowych właścicieli, a te ulubione mają trafić na strych, czekając na nowe dzieci w rodzinie. Niestety mama Andy’ego myli pudełko z zabawkami ze śmieciami i wynosi je z domu. Chudy znowu musi ruszyć w niebezpieczną misję ratunkową. Poznaje podczas niej jednak wielu nowych przyjaciół i dowiaduje się jak wielką siłę ma miłość.

Toy Story 4

W tym roku, czeka nas kontynuacja przygód ulubionych bohaterów. Premiera Toy Story 4 planowana jest na czerwiec, a widzowie z całego świata wprost nie mogą się jej doczekać. Tym razem Chudy podróżując w towarzystwie śmiesznego, plastikowego widelca, będącego ulubioną zabawką dziewczynki imieniem Bonnie, natrafia przypadkiem na pastereczkę Bou, która w poprzedniej części znalazła nowy dom. Ta, pokazuje Chudemu całkiem inny świat, pełen innych zabawek i dzieci. Czy Chudy zdecyduje się w nim pozostać? Czy będzie jednak wierny swoim wcześniejszym postanowieniom? Tego dowiemy się niebawem!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *