Skorpion znak zodiaku

Filed in Hobby by on 11 grudnia 2019 0 Comments

Znak Skorpion

Skorpion jest ósmym z kolei znakiem zodiaku i należą do niego ludzie urodzeni pomiędzy 23 października, a 21 listopada. Typową cechą większości Skorpionów jest pewnego rodzaju tajemniczość i powściągliwość. Nawet jeśli wydaje Ci się, że bardzo dobrze go znasz, on w pewnym momencie z pewnością będzie Ci w stanie pokazać jak bardzo się mylisz. Ich atutem jest zmysłowość i to bez względu na płeć – przyciągają do siebie i potrafią momentalnie rozkochać w sobie każdego, kto stanie na ich drodze. Do najbardziej znanych Skorpionów należą między innymi: Leonardo DiCaprio, Owen Wilson, Bill Gates, David Guetta, Eve, Demi Moore, Julia Roberts, Jodie Foster, Hillary Clinton, Francis Bacon, Picasso, Theodore Roosevelt, Aleksander Kwaśniewski, Janusz Palikot, Maria Skłodowska-Curie czy Ignacy Jan Paderewski. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zodiakalnych Skorpionach, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie!

Skorpion zodiak

Większość Skorpionów to ludzie, o których można powiedzieć, że są wulkanami emocji. Nawet jeśli przez jakiś czas pozostają w uśpieniu, w końcu przychodzi taki czas, że wybuchają. Potrafią sobie wówczas pokrzyczeć, poprzeklinać i wyżyć się na czymś lub kimś, kto akurat jest najbliżej. Na co dzień zachowują jednak stoicki spokój, a Ci, którzy dobrze ich nie znają, w życiu nie powiedzieli by, że potrafią oni być aż takimi furiatami.

Skorpion cechy charakteru

Z drugiej strony, Skorpiony to ludzie nad wyraz lojalni, dla których przyjaźń, miłość i rodzina są bardzo ważne. Wysoko stawiają także honor i życie zgodne z własnymi przekonaniami. Rzadko robią coś wbrew sobie, starają się być fair i nie krzywdzą świadomie innych. Potrafią zachować się w towarzystwie i mają w sobie coś na kształt wrodzonego taktu. Są to też ludzie odważni, dla których bariery są jedynie w głowie i można pozbyć się ich za pomocą wiary w samego siebie, ćwiczeń, doskonalenia swoich umiejętności i dyscypliny. Skorpion rzadko używa słów takich jak: „nie dam rady tego zrobić”, „to dla mnie zbyt trudne” czy „nie nadaję się do tego”. Potrafi zdopingować samego siebie, choć dodawanie siły innym wychodzi mu równie dobrze.

Według astrologów znakami zodiaku, z którymi Skorpiony najczęściej idealnie się dogadują są: Raki, Koziorożce i Ryby. Dobrze czują się także w towarzystwie Byków, Panien oraz innych Skorpionów. Natomiast Ci których powinni unikać to Bliźnięta oraz Wagi. Przede wszystkim jednak Skorpiony nie znoszą fałszu, braku lojalności oraz wywyższania się – te cechy całkowicie pozbawiają szans na zaprzyjaźnienie się z nim.

Więcej na temat znaku Skorpiona znajdziesz w poniższym linku:
https://www.alehoroskop.pl/znaki-zodiaku/skorpion.html

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *