Modern Warfare 3 w akcji

Filed in Gry by on 24 października 2012 0 Comments

Klasyczny pojedynek. Gra, w której akcja zaczyna się tam, gdzie zakończyła się pierwsza część tego hitowego pojedynku. Można powiedzieć, że geneza tej rozgrywki oparta jest nie tylko na fikcji ale i możliwych scenariusza w historii. USA oblężone przez Rosjan. Brzmi ciekawie. Wygląda brutalnie. Na szczęście tylko w wirtualnej rzeczywistości.

Przewodni motyw gry to wojna, wojna, która zaczyna mieć zasięg globalny.

Pojawiają się misje w Paryżu, miastach niemieckich i Londynie. Jako gracz, możemy przejść się ulicami Pragi czy Dubaju, gdzie prowadzone są działania wojenne. Nasz misja w tej grze opiera się na kierowaniu oddziałami żołnierzy. Wśród grup, zawsze znajdzie się jeden Rosjanin, którego trzeba zdemaskować.

Dzięki opcji powielania sekwencji zręcznościowych, gra jest o wiele ciekawsza. Można gonić samochodem za metrem, prowadzić ostrzał miasta z uzbrojonego Herkulesa bądź strzelać z miniquada, albo płynąc pontonem po zatoce, w której co chwilę ma miejsce jakiś wybuch. Obawa gracza co do estetyki gry może wynikać z tego, że fabuła w pierwszej i drugiej części nie należała do najlepszych. Jeśli weźmie się pod uwagę możliwość tworzenia mniejszych misji wówczas gra powinna toczyć się o wiele lepiej. W trzeciej części, początkowo zatytułowanej WW3 czyli trzecia wojna światowa zmieniono sekwencje i w efekcie postało MW3 co przekłada się na zamierzone zmiany producentów.

Grafika jest niezmieniona, bardzo wyraźna animacja żołnierzy, rozmazana tekstura przy dużym zbliżeniu nie powinna być jednak mankamentem podczas gry. Modern Warfare 3 to kultowa gra, w nowym wymiarze, która na rynku gier nie zmieni zbyt wiele ale pozostanie jako element zabawy, dostarczający masę emocji i rozrywki. Nowi autorzy gry postarali się aby gracz poddany był hipnotycznemu tempu wydarzeń, które są charakterystyczne dla tej serii.

Dla wszystkich fanów wielkich misji zbawienia świata ta gra jest godna polecenia. Można spędzić wiele miłych i emocjonujących momentów przez ekranem komputera. Grając w tą grę na pewno ich nie zabraknie.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *