Coś dla pasjonatów adrenaliny

Filed in Gry by on 24 października 2012 0 Comments

Jeśli znudziły się gry komputerowe, które rozgrywają się godzinami i można czasami zasnąć przechodząc od jednego poziomu na wyższy to można sięgnąć po gry wyścigowe np.

Space Haste.

Jest to jedna z popularnych i ciekawych gier, która zapewni spory zastrzyk adrenaliny. Są to futurystyczne wyścigi, w których zauważa się podobieństwo do Wipeouta i Megarace. Wiele wyścigowych przypomina czasami poskręcane jelita a nowoczesne sprzęty pozwalają na osiąganie bardzo dużych prędkości. Cały wyścig to kilka okrążeń. Jak w każdej grze chodzi o to, by pierwszym dojechać do mety. Dopiero wówczas jest szansa na przejście do kolejnej rundy.

Demo gry dostępne w sieci pozwala zasiąść przed sterami pojazdu nazwanego Zenar Blade i poszaleć na torze z innymi, podobnie diabelskimi pojazdami, które mają szereg właściwości pozwalających na rozwijanie prędkości i zapewnianie komfortu jazdy. W grze istnieje system gwiazdek, dzięki któremu można wybierać wagę, prędkość maksymalną, podatność na uszkodzenia, stopień przyspieszenia i hamulce. Każda klasa samochodów w tej grze posiadać może od 0 do pięciu gwiazdek. Im tych symboli więcej tym lepiej. Jeśli ktoś lubi porównywać wyposażenia, lubi czytać zestawienia to ta gra nie jest dla niego. Jako gra zręcznościowa Space Haste będzie dobrym prezentem dla syna, kuzynka, brata, który uwielbia wszelkiego rodzaju ściganki.

Dostarcza maksimum rozrywki a przy tym jest przyjemna i bezpieczna.

W grze istnieje wiele opcji. Można ścigać się z duchami, można jechać na czas, można uczestniczyć w „normalnym” wyścigu. Znakomita grafika podnosi efekty estetyczne. Ten gatunek gier zawsze ma się, czym popisać. Barwy, kolory, podświetlenia, tunele, mieniące się karoserie samochodów to wszystko tworzy niepowtarzalną i zjawiskową całość. Zawrotne prędkości, jakie osiągają samochodu przyprawiają o zawrót głowy. Nawet 1000 km/h można się rozpędzić, goniąc za duchem lub przed nim uciekając. Najważniejszą kwestią w Space Haste jest nasza pamięć.

Punkty i bonusy są tak rozlokowane, że trzeba pamiętać, by je zgarnąć.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *