Bulletstorm download
Niesamowita i jakże zwariowana strzelanka, stworzona przez polskie studio Bulletstorm! Pobierz już w pełnej wersji na PC i graj za darmo.
downloaduj.pl
Call of Duty Modern Warfare Remastered download
Zremasterowana wersja COD MW w której bierzemy udział w fikcyjnym konflikcie. Pobierz w pełnej wersji i sprawdź nowości.
pobierzpc.pl

Popularna strzelanka Prey 2

Filed in Gry by on 24 października 2012 0 Comments

Gry, w których konieczna jest umiejętność strzelania cieszą się duża popularnością zarówno wśród starszych jak i młodszych fanów tej rozrywki.

Prey 2 jest kontynuacją gry,

która miała swój debiut pięć lat temu. Dzisiejsza wersje niewiele ma wspólnego z pierwowzorem. Nowa formuła związana jest z wcielaniem się w porwanego z Ziemi człowieka, który jest jednocześnie łowcą nagród. Operuje on w kosmicznym mieście, które obfituje w różnego typu obcych, będących oczywiście zagrożeniem dla człowieka. Aby dotrzeć do celu i zdobyć nagrodę, trzeba likwidować poszczególnych wrogów.

Pod postacią Killiana Samuelsa gracz może odwiedzić podejrzane i dzikie dzielnice, gdzie może namierzyć poszukiwanych. Szybka reakcja gracza, zastrzelenie przestępcy nie zawsze jest tolerowane przez kosmicznych stróżów prawa. Dlatego aby nie mieć do czynienia z prawem trzeba albo negocjować z poszukiwanym przestępcą albo zagonić go w kozi róg celem poddania się. Jednak aby tego dokonać trzeba przestępcę dogonić.

W związku z tym gra to nieustanne pościgi za sprawcą, który wykorzystuje wszelkie swoje umiejętności, łącznie z parkourowymi elementami gimnastyki i licznymi gadżetami aby pozbyć się pogoni. Jeśli cel zostanie namierzony wówczas trzeba go unieruchomić dzięki pułapce antygrawitacyjnej. Wówczas można włączyć namierzenia przez ściany, do tego celu używa się noktowizora albo przystawki, która umożliwia przedłużanie wyskoków szybowaniem. Wymiana ognia jest niebezpieczna dlatego jest możliwość krycia się za osłonami przeciwogniowymi. Na planecie Exodus, której pozycja wobec słońca jest niezmieniona, życie kumuluje się na wąskim pasie pomiędzy jasną a ciemną stroną półki.

Wobec tego dla gracza jest to niesamowita przygoda. Poza tym, może on liczyć na swobodę ruchu po mieście. Liczne wątki poboczne uzupełniają główny wątek gry. Udział w strzelaninach może być fascynujący. Daleko od ziemi w wirtualnym świecie, wyglądającym jak z filmów science fiction, walczymy z czymś, czego na co dzień nie mamy na wyciągnięcie ręki.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *