Konferansjer

Filed in Rozrywka by on 25 lipca 2018 0 Comments

Ogólnie są jak strażacy – leją wodę. Ci źli przypominają bardziej petardy odpalane w garczkach – robią wiele hałasu, nie wnosząc nic poza tym. Natomiast Ci najlepsi to dobrze dobrane biustonosze – niby nie są na pierwszym planie, ale trzymają wszystko na swoim miejscu. O kim mowa? Oczywiście o konferansjerach!

Konferansjer

Żadna duża impreza nie może obyć się bez kogoś, kto dobrze ją poprowadzi, kto będzie pilnował żeby na scenie nie zapanował chaos i wciągnie publiczność do wspólnej zabawy. Dobry konferansjer jest wygadany, ma poczucie humoru, potrafi odpowiednio reagować w sytuacjach kryzysowych, jest odważny, pewny siebie i ma bogatą osobowość.

Nie jest to bowiem, jak wielu się wydaje – zajęcie polegające wyłącznie na czytaniu w odpowiednich momentach tekstu przygotowanego przez kogoś innego na kartkach. To coś więcej. To interakcja z często ogromną ilością ludzi, co nie jest łatwym zadaniem i trzeba mieć ogromny wachlarz umiejętności i predyspozycji by temu podołać. Konferansjer to człowiek, który pracuje wtedy kiedy inni się bawią, musi więc ze swojej pracy czerpać przyjemność nie mniejszą niż ta, którą mają ludzie siedzący przed nim i biorący udział w imprezie. Ważne jest zatem, żeby wierzył w to co robi i po prostu to kochał!

Prowadzenie imprez

Zatem jeśli organizujesz jakąkolwiek dużą imprezę artystyczną, firmową, promocyjną czy sportową i potrzebujesz kogoś do pracy z mikrofonem, kto nie boi się wyzwań i jako konferansjer czuje się jak ryba w wodzie – zapraszamy do zapoznania się treści w poniższym linku.

http://www.annaszubert.pl/

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *