Znak zodiaku Wodnik

Filed in Rozrywka by on 14 listopada 2019 0 Comments

Wodnik znak zodiaku

Jest przedostatnim znakiem zodiaku, który przypada w okresie pomiędzy 20 stycznia, a 18 lutego. Żywiołem, który rządzi Wodnikiem jest powietrze. Pewnie dzięki temu jest to nieposkromiony, wolny duch, który uwielbia być w ruchu, jest oryginalny i zawsze w jakiś sposób wyróżnia się z szarego tłumu. Dla przykładu, zodiakalnymi Wodnikami są lub byli chociażby: Bob Marley, Oprah Winfrey, Justin Timberlake, Doda, Shakira, Czesław Niemen, Mariusz Pudzianowski, Cristiano Ronaldo czy Tadeusz Kościuszko. Jeśli więc chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o tym znaku zodiaku, zapraszamy do lektury!

Wodnik opis znaku

Wodniki z pewnością są niesztampowe, mają swój własny styl i gwiżdżą na obecnie panującą modę oraz dobre rady innych. Nierzadko w swoim życiu wybierają kierunek pod prąd, z czego są niezmiernie dumne, nawet jeśli po drodze pojawiają się jakieś drobne problemy. Nierzadko mają bardzo otwarte głowy i serca. Widzą więcej niż inni i potrafią cieszyć się z małych rzeczy. Pociąga ich wszystko co niezrozumiałe, nieznane i oryginalne. Zawsze mają na wszystko odpowiedź i ciężko ich przegadać.

Wodniki często w jakiś sposób chcą zmieniać świat na lepsze, starają się go rewolucjonizować i wzbogacać. Najczęściej są też ludźmi tolerancyjnymi i ciekawymi zdania innych. Potrafią dyskutować ale też słuchać, stanowią więc wspaniały materiał na przyjaciół.

Wodnik znak zodiaku charakterystyka

Żeby nie było tak kolorowo, Wodniki mają też wady. Bywają łatwowierne i jeśli uderzy się we właściwe struny, niezwykle łatwo nimi manipulować. Często tracą też sporo czasu na błahostki, które tak naprawdę nie mają większego znaczenia. Są rozrzutne, lubią wygodę oraz luksus, chętnie chwalą się swoimi osiągnięciami, są uparte i niepraktyczne. Potrafią też być sarkastyczne, złośliwe, a nawet mściwe, zdecydowanie lepiej więc mieć w nich przyjaciół niż wrogów.

W miłości Wodnik jest dość wymagający, a najważniejszą częścią ciała partnera jest dla niego jego mózg. Wodnik z pewnością nigdy nie pokocha kogoś nijakiego, nudnego czy nieinteligentnego. Sam lubi bowiem godzinami rozmawiać, wymieniać poglądy i spędzać wspólnie czas. Oczywiście, raz na jakiś czas będzie potrzebował pobyć ze sobą sam na sam, stany te jednak nie są zbyt częste. Jeśli chodzi o sprawy łóżkowe, Wodniki są temperamentne jednak miłość fizyczna nie stanowi dla nich nigdy meritum sprawy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat horoskopów i znaków zodiaku – zapraszam na stronę: https://www.alehoroskop.pl/znaki-zodiaku

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *