Wyjątkowe obrazy olejne
Bogata oferta obrazów olejnych prezentujących portrety, pejzaże, krajobrazy, abstrakcje. Obrazy wywieszane w renomowanych hotelach oraz galeriach sztuki.
cybulska-wilkon.pl

Wykorzystanie obrazów jako elementu dekoracyjnego

Filed in Dom by on 18 grudnia 2017 0 Comments

Obrazy jako element dekoracyjny są stosowane powszechnie, jednak ich domeną jest głównie przestrzeń salonu lub sypialni. Z roku na rok daje się jednak zauważyć daleko idące zmiany w stylach aranżacyjnych. Katalogi wnętrzarskie coraz częściej polecają wykorzystać obrazy do kuchni oraz innych pomieszczeń. W rezultacie mieszkający zyskują znacznie szersze pole aranżacyjnego manewru oraz są w stanie wyrazić więcej siebie niewielkim kosztem.

obrazy do kuchniKuchnia po remoncie

Remontując kuchnię przeważnie skupiamy się na kupnie sprzętów głównych – lodówki, stołów, piekarnika, kuchenki itp. analizując co będzie wyglądać lepiej i co będzie tańsze. Te główne sprzęty zestawiamy z wyglądem jaki ma sobą prezentować cała kuchnia – staramy się osiągnąć jakiś złoty środek między funkcjonalnością, a estetyką. Jednak skupianie się tylko na dużych gabarytowo sprzętach i próby ustawienia ich w aranżacyjnej mozaice to zbyt mało. W kuchni tak samo jak w reszcie pomieszczeń drobne detale odgrywają bardzo istotną rolę. Pozostawienie pustych ścian, nawet jeśli są pokryte nową warstwą farby lub tapetą zwraca uwagę – i to nie w pozytywny sposób. Po wejściu do odremontowanego i wydawać by się mogło urządzonego pomieszczenia ma się wrażenie, że jest w nim pusto i czegoś brakuje. Zagospodarowanie ścian to proces w trakcie, którego można puścić trochę wodzę fantazji.

Sporo osób stara się zawiesić na ścianach rzeczy, które będą bardziej funkcjonalne – zegar to standard, różnego rodzaju półki i półeczki na przyprawy również. W efekcie szybko dochodzi się do wniosku, że z mozołem budowany wizerunek nie prezentuje sobą niczego oryginalnego. Nie trzeba koniecznie wiercić w ścianie otworów na kolejną półkę. Obrazy do kuchni czy to w formie tych na płótnie czy w formie fototapety stanowią ciekawą aranżacyjną odskocznię, która pozwala na szybkie dopełnienie unikalnego wizerunku odremontowanej powierzchni. Idealne przykłady obrazów do kuchni znajdziesz na https://wydrukidladomu.pl/obraz-56-Do-Kuchni.html. Oto przecież w remoncie również chodzi, by nie podobało się jedynie nam, ale również odwiedzającym.

Obraz czymś więcej niż dodatkiem

Obrazy do kuchni to sfera produktów, która daje szerokie spektrum możliwości do osiągnięcia różnych efektów. Przyozdobienie kuchni w prawdziwie oryginalny sposób jest dzięki nim zarówno łatwiejsze, jak i zwyczajnie tańsze. Półki oraz różnego rodzaju dodatki do zwieszenia na ścianie lub postawienia na blatach zsumowane razem potrafią stanowić dość spore kwoty. Koszt fototapety lub obrazu na płótnie do kuchni będzie porównywalny lub niższy, a jego żywotność znacznie dłuższa. Ponadto zdjęcie obrazu to moment, oderwanie półki od ściany i zakrycie dziur to już dłuższy proces. Zamierzając w niedalekiej przyszłości wziąć się za remont kuchni warto zastanowić się nad takimi dodatkami jak obrazy do kuchni, mogę się one okazać aranżacyjnych strzałem w dziesiątkę.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *