Prasowanie na telefon – nowy trend w dużych miastach

Filed in Biznes by on 15 stycznia 2015 0 Comments

Pracy coraz więcej – czasu wciąż tyle samo. Choć byśmy próbowali rozciągnąć dobę różnymi sposobami – nie da się. Współczesny świat narzuca nam szybkie tempo – pragniemy lepiej płatnej pracy, wyższego stanowiska. A kiedy już osiągniemy swój cel, dopada nas dysonans, bo nagle tracimy to, co dawało nam poczucie szczęścia i wolności – czas – na własne przyjemności, hobby, obowiązki domowe, przyjaciół i rodzinę. Jak pogodzić ze sobą wymogi współczesnego życia?

Prasowanie na telefon formą kupienia cennego czasu.

Z pomocą przychodzą nam firmy zewnętrzne, które proponują usługi na telefon, z dostawą do domu klienta. To im możemy na przykład zlecić prasowanie. Dlaczego akurat prasowanie? Należy ono bowiem do najbardziej uciążliwych i pracochłonnych obowiązków domowych. Jak pokazują statystyki, standardowa trzyosobowa rodzina generuje tygodniowo prasowania na około trzy godziny! W miesięcznym rozrachunku daje nam to 12 godzin! A gdyby tak te pół doby wykorzystać na swoje przyjemności? Miła perspektywa…

Prasowanie na telefon w krajach Europy Zachodniej od wielu lat jest standardem. W Polsce ze względu na zamożność społeczeństwa zyskuje popularność na razie tylko w większych miastach – Warszawie, Krakowie czy w Gdańsku.  Zainteresowanie usługą w metropoliach wynika nie tylko z zamożności mieszkańców poszczególnych miast, ale również ze specyfiki pracy – to tam pracuje się do późnych godzin wieczornych i przez to czas ma zupełnie inną wartość.

Prasowanie to obowiązek i konieczność.

Prasowanie to dla wielu osób również przykry obowiązek, jednak i konieczność. Sposób w jaki prezentujemy się, czy mamy dobrze wyprasowaną koszulę, bez kantów na rękawach, wpływa na nasz wizerunek i postrzeganie naszej osoby i charakteru wśród osób, z którymi pracujemy, czy partnerów biznesowych. Piastowanie wysokiego stanowiska wręcz rodzi wymóg nienagannej prezencji. Nieestetyczny wygląd przenosi cechy zewnętrzne na percepcję naszych cech osobowości, co oznacza, że wymięta koszula może przyczynić się do postrzegania nas jako osoby niedbającej o szczegóły, niezorganizowanej i niesłownej! Dlatego też usługa z dostawą – prasowanie w Warszawie, stało się świetną alternatywą, nie tylko dla osób, które nie mają czasu, ale również muszą wyglądać perfekcyjnie!

Jak zamówić prasowanie na telefon?

Wystarczy zadzwonić do firmy, która świadczy taką usługę. Kurier przyjeżdża na miejsce, zabiera odzież, a następnie odwozi w umówionym terminie idealnie uprasowaną odzież. Dzięki usłudze prasowania z dostawą do domu mamy czas na przyjemności, ale również inwestujemy w swój wizerunek.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *