Horoskop natalny – niebiańska dywinacja…

Filed in Edukacja by on 11 listopada 2012 0 Comments

Horoskop natalny, to inna nazwa tego, co ludzie zwykle nazywają swoim horoskopem, lub horoskopem urodzeniowym. Horoskop taki określa nam ogólny zarys osoby do której on należy. Pokaże on nam osobę w pełnej krasie. To jaka jest, poziom inteligencji, sytuacje materialną, liczbę dzieci, małżonków, etc., poinformuje nas o wszystkich aspektach życia.

Astrologiczne spojrzenie na świat

Oczywiście należy uwzględnić tutaj że absolutnie nic, nawet astrologia nie stoi ponad wolą Boga i to On, jako przyczyna wszystkiego, ma także wszędzie ostatnie słowo. Jednak nie w większości przypadków zagadnień, możemy określić wszystko o drugim człowieku, ponieważ gwiazdy działają zgodnie z Wolą Bożą, a nie przeciwko niej. Są one manifestacją Woli Boskiej przez co są jej podległe, jak wszystko we Wszechświecie.

Horoskop urodzeniowy

By wykonać horoskop natalny, potrzebna jest nam data, godzina i miejsce urodzenia. To jedyny horoskop gdzie owe dane mają naprawdę decydujące znaczenie, używa się ich oczywiście także w elekcjach, ale tam już można się bez nich jakoś obejść. Data urodzenia nie jest potrzebna (w przeciwieństwie do sytuacji, gdy chcemy uzyskać horoskop natalny) gdy zadajemy astrologowi zwykłe, horarne pytanie, nie ma ona wtedy najmniejszego znaczenia, jest kompletnie bezużyteczna, jedynie zaśmieca wiadomość pisaną do astrologa.

Praktyczna dywinacja

Spójrzmy na horoskop natalny z praktyczniej strony, z punktu widzenia kwerenda ( osoby która prosi o sporządzenie horoskopu ). Po pierwsze należy wybrać astrologa. Jest to kluczowa sprawa, ponieważ od umiejętności artysty zależy to, czy wyjdziesz z poprawną interpretacją, czy jedynie obszerną pisaniną, z której nie wynika nie konkretnego. Jeśli pójdziesz do współczesnego astrologa, powie Ci on jedynie że wszystkie Twoje problemy to nie Twoja winna, i będzie starał się wyprać Ci mózg jedynie po to by Cię pocieszyć.

Rzeczywista i skuteczna astrologia

Jeśli chcemy naprawdę czegoś się dowiedzieć to współczesna astrologia odpada. Pozostanie nam poszukać astrologa tradycyjnego. Astrolog taki pokaże nam rzeczywisty obraz sytuacji, opis będzie krótki, ale bardzo konkretny. Będziemy wiedzieć czego od życia się spodziewać, poznamy lepiej siebie, a najważniejsze, zrozumiemy lepiej nasze miejsce w świecie i wybijemy się z iluzji na własny temat. Ale, jak takiego znaleźć i jak odróżnić prawdziwego od różnych produktów świata konsumpcji? „Prawdziwy” używa 7 planet. Uran, Pluton, Neptun nie mają absolutnie żadnego znaczenia. Dodatkowo korzysta z pewnych źródeł, czyli prac powstałych w dawnych wiekach. Jeszcze jedną ważną sprawą będzie jego wielkie poszanowanie dla Boga. Myślę że te wskazówki powinny pomóc by jakiegoś rzetelnego astrologa znaleźć. Warto.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *