Kuchnia na wymiar ze stołem – jak wybrać odpowiedni model?

Filed in Dom by on 30 sierpnia 2018 0 Comments

Jeżeli kuchnia stanowi serce domu, to z pewnością stół jest jej centralnym punktem. Lubimy przy nim spędzać czas, spożywać wspólnie posiłki, rozmawiać przy kawie. To, czy znajdziemy na niego miejsce zależy oczywiście od wymiarów pomieszczenia. Kuchnia na wymiar, zaprojektowana przez specjalistów, powinna posiadać wygospodarowane miejsce również na ten mebel – meble kuchenne na wymiar Poznań.

Stół w kuchni na wymiar

Stół w kuchni może być ustawiony centralnie lub przylegać do jednej ze ścian. W przypadku mniejszych pomieszczeń będzie to bardzo komfortowe rozwiązanie, które zagwarantuje pozostawienie wygodnego ciągu komunikacyjnego. Jeżeli nie mamy możliwości wygospodarowania większej przestrzeni warto zadbać chociaż o małą powierzchnię stołu.

Niemieckie meble kuchenne na zamówienie dają możliwość wykreowania wnętrza, w którym będziemy w stanie wkomponować najważniejsze elementy. W takim przypadku nawet najmniejszy stół będziemy mogli wykorzystać jako dodatkowy blat roboczy. W sytuacjach ekstremalnych (wyjątkowo mały metraż lub aneks kuchenny) rozwiązaniem jest stół wysuwany z szuflady.

Studio mebli kuchennych analizując wnętrze w sposób całościowy może także zaproponować wykorzystanie segmentów meblowych do zaprojektowania wygodnych siedzisk. Przypominający ławkę ciąg szafkę będzie również dodatkowym miejscem do przechowywania produktów. Przemyślane wkomponowanie modułów nie zaburzy układu poszczególnych elementów aranżacji, ale stanie się atrakcyjną częścią zabudowy kuchennej. Otworzy także przed przyszłym inwestorami możliwość zamówienia tapicerowanych siedzisk w dowolnie wybranych kolorach oraz wzorach.

Niemiecka kuchnia na wymiar, posiadająca wspomniane rozwiązanie, będzie na pewno atrakcyjną przestrzenią dla wszystkich domowników. Aranżację możemy także urozmaicić za pomocą zróżnicowanych modeli krzeseł.

Meble kuchenne na zamówienie wymagają poświęcenia dodatkowego czasu, który jest niezbędny na dobranie odpowiednich kolorów oraz materiałów. Stół swą barwą może nawiązywać do blatu roboczego lub frontów kuchennych. Może także stanowić całkowicie odrębny fragment wnętrza, którym chcemy przełamać aranżację kuchni.

W przypadku pomieszczeń o niewielkim metrażu warto rozważyć przygotowanie miejsca siedzącego chociaż dla jednej osoby. Spłycenie szafki lub zamontowanie blatu barowego na ścianie umożliwi wykonywanie części prac kuchennych w pozycji siedzącej. Rozwiązaniem w takich sytuacjach jest meble kuchenne na wymiar, które harmonijnie wkomponują się we wnętrze dając nam w zamian wysoki komfort użytkowania.

Salon niemieckich mebli kuchennych dostosuje projekt do potrzeb przyszłych inwestorów pamiętając o ważnym elemencie jakim jest stół.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *