Spersonalizowana obudowa na telefon

Filed in Komputery by on 16 czerwca 2016 0 Comments

Konieczność wzmożonej ochrony telefonu w lato.

Lato to okres, kiedy należyte zabezpieczenie telefonu nabiera szczególnej wagi. Częste wypady na plażę, nad jeziora, w góry lub na jakiekolwiek wycieczki znacznie zwiększa ryzyko uszkodzenia sprzętu, bez którego niewyobrażalnym jest pozostanie w stałym kontakcie z szerokim światem. Upadki to nagminna przyczyna awarii, które potrafią na długo lub też na stałe wyeliminować telefon z obiegu. Casy na telefon lub też wytrzymałe obudowy szybko rozwiązują ten problem.

Chociaż każdy smartphone posiada już obudowę, to w większości modeli spełnia ona bardziej funkcje reprezentatywne niż ochronne – jest ona zwyczajnie zbyt słaba by uchronić telefon przed upadkiem nawet z niewielkiej wysokości. Efektem są pęknięcia zarówno samej obudowy jak i ekranu, co powoduje konieczność udania się do najbliższego serwisu lub w ekstremalnych sytuacjach sklepu w celu zakupienia nowego telefonu.
Nie oznacza to oczywiście, że casy na telefon to jakieś toporne potworki, które zamkną nasz smarpthone w betonowym sześcianie z przegródką na ekran. Casy to inaczej etui lub specjalny rodzaj wymiennej obudowy, które swobodnie można zdejmować oraz personalizować. Ilość modeli dostępnych na rynku jest wręcz oszałamiająca. Różnorodne warianty pokryte są zarówno różnobarwnymi grafikami, egzotycznymi wzorami, bogatą typografią oraz wieloma innymi motywami pozwalającymi każdemu nowocześnie zorientowanemu klientowi na lepsze wyrażenie swoich najbardziej witalnych preferencji oraz drogich idei.

Casy telefoniczne, jako sposób na wyrażenie siebie.

Casy na telefon poza swoją czysto ochronną funkcją stanowią również istotne narzędzie w procesie lepszego kreowania swojego indywidualnego wizerunku w środowisku, w jakim się obracamy. Telefon poza funkcjonalnością ma przede wszystkim zadanie reprezentatywne, a obudowa (czy też case) telefoniczna stanowi tego przedłużenie. Odpowiednie jej dobranie pozwala na osiągnięcie rozmaitych efektów w zależności od potrzeb – np. w przypadku spotkania biznesowego będzie to nowoczesna obudowa odznaczająca się designerskim podejściem, w przypadku wyjścia ze znajomymi lub wyjazdu wakacyjnego – opcja bardziej stonowana, humorystyczna pozwalająca na chwilę odpuścić wszechobecny biurowy formalizm. Możliwości personalizacji telefonu za pomocą obudowy są tutaj praktycznie nieograniczone. Niewątpliwym plusem tego rodzaju dodatków jest nie tyle ich wytrzymałość, co relatywnie niska cena. Oznacza to, że obudowę można zmieniać w zależności od humoru nie ograniczając się jedynie do jednego praktycznego wariantu na długie lata.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *