Nietypowe gadżety reklamowe

Filed in Reklama by on 16 czerwca 2019 1 Comment

Gadżety reklamowe często kojarzą się z długopisami, brelokami czy smyczą, którą możemy przypiąć do kluczy. Jednakże firmy, aby przyciągnąć uwagę swoich klientów, i móc ich obdarować gratisem, który będzie się pozytywnie kojarzył z zakupami, często używają mniej typowych gadżetów reklamowych. Piłeczka antystresowa, parasol, torba plażowa? Nie ma problemu!

Gadżety reklamowe

Po pierwsze funkcjonalność.

Materiały promocyjne jakie otrzymujemy od firm mają za zadanie przede wszystkim sprawić, abyśmy zapamiętali i nawiązali emocjonalne przywiązanie do marki. Większość z nich pełni zdecydowanie funkcjonalną rolę, a oznakowany gadżet, którego używamy na codzień sprawia, że utrwalamy sobie firmowy logotyp w pamięci. Długopis, którym piszemy listę rzeczy do kupienia, a później zabieramy ze sobą do sklepu wraz torbą zakupową. Smycze i breloki pomagają nam nie zapomnieć o kluczach od naszego domu. A gdy pada deszcz możemy schować swoje ciało pod firmowym parasolem, albo zaplanować nasze wyjścia na inny czas i odpalić papierosa zapaliczką z nadrukiem.

Zabawmy się gadżetami.

Frisbee, piłka zośka albo puzzle? Trudno żeby nie wywołały uśmiechu na naszej twarzy! Nietypowymi gadżetami mogą być również coraz częściej zamawiane przez firmy gry, karty, łamigłówki albo układanki logiczne. Dostępne są nawet przenośne zestawy mini zestawy do gry w piłkarzyki! Może nie są to już przedmioty, których będziemy używać codziennie, ale na pewno spędzimy z nimi trochę czasu. W końcu ułożenie puzzli, rozegranie partyjki mini szachów albo rozwiązanie zagadki, to zajęcia które pochłaniają nas na kwadranse zabawy.

Gadżety ekologiczne.

Wraz ze wzrostem świadomości społeczeństwa, wielu ludzi zwraca uwagę na materiał z jakiego wykonane są produkty. Stosując tworzywa, które ulegają biodegradacji możemy się przyczynić do ochrony środowiska w którym żyjemy. Istnieje cała seria gadżetów, w których wykorzystano do produkcji papier recyklingowy- np notesy i breloki. A do ich zapisywania długopisy, których obudowa zrobiona jest z kartonu zamiast z tworzywa sztucznego – często plastiku. Innymi przyrządami piśmienniczymi mogą być ekologiczne kredki drewniane oraz świecowe z wkładem przyjaznym dla środowiska.

Różnorodność produktów reklamowych

Oprócz wymienionych wcześniej, kategorii gadżetów reklamowych jest jeszcze sporo. Mogą być nimi gadżety elektroniczne- czyli różnego rodzaju latarki, pamięci USB, oraz myszki komputerowe. A także takie naprawdę zaskakujące jak korkociągi zestawy do wina! Dla firm chcących zaopatrzyć swój dział marketingu polecamy firmę Projekt- Gadżet z Rybnika, dystrybutora, który ma w swojej ofercie długopisy reklamowe oraz inne materiały promocyjne.

Comments (1)

Trackback URL | Comments RSS Feed

  1. Dlugopisowy pisze:

    Jeśli chodzi o długopisy, to moim ulubionym jest długopis Cosmo, potrafię nim pisać kilka miesięcy bez wyczerpania wkładu, a sama obudowa jest mega trwała.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *