Projektowanie logo

Filed in Reklama by on 15 kwietnia 2013 0 Comments

Reklama dźwignią handlu, jak twierdzi utarty slogan. Tylko z nami odkryjesz, że reklama przekłada się na konkretne liczby. Dzięki nam ilość klientów może się podwoić lub potroić i to w szybkim czasie. Dzięki zapadającej w pamięć reklamie zwiększa się ilość zakupionych usług, odebranych telefonów z zapytaniem, sprzedanych towarów lub odbytych spotkań. Nagle spostrzegasz, że wokół Twojej firmy wzrasta ruch i zainteresowanie. W Logarytmie wiemy, że reklama to najlepszy przyjaciel biznesu.
Możemy zaproponować Ci różnorodne metody dotarcia do klientów. Zajmujemy się między innymi projektowaniem:

projektowanie logo – tworzymy unikalne i nietuzinkowe logotypy
-ulotki: to niedrogi i skuteczny sposób zareklamowania swojej oferty. Duża liczba osób zatrzymuje ulotki, by skorzystać z danych kontaktowych firmy. Można je traktować jak rozbudowaną wersję wizytówki.
-banery: umieszczone w widocznym miejscu są jak flaga obwieszczająca: istniejemy i zapraszamy do siebie. Choć ludzie zdają się je jedynie omiatać wzrokiem, to jednak często, gdy szukają konkretnej usługi, przypominają sobie: „No tak, niedaleko jest firma XXX, widziałem ich baner na placu”. Dobrze zaprojektowany baner to dobra metoda dotarcia do lokalnego rynku
-reklama prasowa: zastanawiający, przykuwający uwagę anons może wywindować Twoją firmę w rankingach popularności. Reklama prasowa nie należy do najdroższych, a bywa naprawdę lukratywna.
-rysunki satyryczne: choć nie należą to typowej formy reklamy, dziś przecież wszystkie chwyty dozwolone. Śmieszny rysunek z adresem Twojej strony www, krążący po internecie to praktycznie bezpłatna reklama wirusowa.
-skuteczny copywriting: obrazy plus właściwie dobrane słowa to prawdziwy klucz do sukcesu. Potrzebujesz hasła reklamowego? Nie wiesz, jak w kilku słowach oddać istotę rzeczy? Potrzebujesz chwytliwego, działającego na wyobraźnię sloganu? Pomożemy Ci. Tworzymy teksty do ulotek i hasła reklamowe.
– strona WWW: nie myślałeś nigdy o swojej stronie jak o formie reklamy? To błąd. Dobrze zaprojektowana, przyjazna strona z ciekawymi grafikami i skutecznymi tekstami sprzedażowymi pomogą Ci uwiarygodnić się w oczach klientów. Dzięki profesjonalnej stronie jednoosobowa działalność może sprawiać wrażenie wielkiej korporacji.
-upominki reklamowe: każdy kocha gratisy. Obdarowując klienta jakimś drobiazgiem, jak długopis z logo, brelok lub notesik wywołujesz naturalne poczucie wdzięczności, które zaprocentuje w przyszłości. Projektujemy wzory dla niemal wszystkich prostych gadżetów reklamowych, od akcesoriów biurowych poprzez otwieracze, podkładki po mysz aż do elementów odzieży. Doradzamy także przy wyborze odpowiedniej drukarni i metody nanoszenia logo na przedmiot.
-reklama wewnętrzna: potrzebujesz ekspozycji na targi? Stand do ustawienia na terenie sklepu lub biura? Projektujemy między innymi: ścianki konferencyjne, stoiska degustacyjne, standy, tabliczki identyfikacyjne, tabliczki informacyjne, stojaki na ulotki.
Klienci Cię nie znajdą, jeśli nie będą wiedzieć, że nie istniejesz. Z nami możesz pokazać się od najlepszej strony. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami w celu zapoznania się z pełną ofertą. Mamy spore doświadczenie i jesteśmy naprawdę skuteczni. Nasze projekty możesz zobaczyć w różnych miejscach Polski. Jeśli chcesz zobaczyć ułamek naszych prac – zapraszamy do zakładki Portfolio.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *