Być modną na weselu!

Filed in Ślub i wesele by on 23 września 2015 0 Comments

SukniaWesele, to niezwykłe wydarzenie dla każdej kobiety. Zarówno Panna Młoda, jak i druhny, przyjaciółki a także dalsi goście przeżywają to wydarzenie. Przede wszystkim oceniana jest praca zespołu, praca kucharzy, kelnerów, fotografów a także kreacje otaczających nas pań. Nic dziwnego, że kobiety bardzo starannie dobierają eleganckie sukienki na wesele, nie ubierają się w pierwszą lepszą kreację. Ważny jest styl, kolor, fason a także marka. Dlatego też sukienki te są coraz chętniej kupowane przez panie.

Dopasowana sukienka nie tylko zwiększa atrakcyjność kobiety, ale przede wszystkim sprawia, że dla otoczenia wygląda seksowniej, modniej, pewniej siebie. Nic dziwnego, że sklepy internetowe prześcigają się w oferowaniu najlepszych, najmodniejszych, najciekawszych sukienek dla każdej kobiety. Nie ma znaczenia, czy kobieta ma naście lat, czy trzydzieści, czy pięćdziesiąt. Dobrze dopasowane fasony, materiały i kolory sprawiają, że każda kobieta poczuje się rewelacyjnie. Eleganckie sukienki na wesele, to kreacja, którą wybiera się kilka tygodni wcześniej. Niektóre panie już na parę miesięcy wcześniej wiedzą, w jakiej sukience wybiorą się na wesele do kuzynki, przyjaciółki, siostry. Oczywiście wybór sukienki nie powinien być przypadkowy, warto przeanalizować własny temperament, zainteresowania, figurę, cerę, kolor włosów. Mamy kilka typów urody, dlatego też nie wszystkie kobiety będą ładnie wyglądały w każdej kreacji.

Jak określić swój typ urody? Panie, które są wiosną charakteryzują się subtelną, delikatną urodą. Blada skóra, delikatne odcienie oczu, jasny blond włosów powinny ubierać się w sukienki w kolorze koralowego różu, złocistych odcieniach brązowego. Panie w typie lata również prezentują delikatny typ urody. Skóra jest unaczyniona, mlecznobeżowa lub jasnoróżowa. Oczy szare lub szaro-niebieskie, włosy blond lub szatynowe, usta jasnoróżowe. Sukienki powinny panie dobierać w kolorze zieleni, brązów, pastelowym różu. Panie w typie urody jesieni są najczęściej piegowate. Brązowe lub zielone oczy, pomarańczowe usta. Dla takich kobiet idealne eleganckie sukienki na wesele będą w kolorach nasyconych. Z kolei panie zimy, mające bladą twarz, ciemnoniebieskie oczy, powinny wybierać sukienki w kolorach jaskrawych, kontrastujących z cerą.

Jak więc widać, warto określić swój typ urody, aby nie mieć problemu z wyborem sukienki. Na pewno eleganckie sukienki na wesele znajdą dla siebie wszystkie kobiety. Panie w sklepach internetowych również ułatwiają dobór odzieży w atrakcyjnej cenie.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *