Lodówka French Door – nowy trend w kuchni na wymiar

Filed in Dom by on 29 października 2019 0 Comments

Lodówki Side by side, są sprzętami o pokaźnych gabarytach, które zdecydowanie lepiej sprawdzają się w domu jednorodzinnym, niż w kuchni w bloku.

Przeprowadzka na tereny podmiejskie jest decyzją coraz częściej podejmowaną przez młode małżeństwa szukające odrobiny wytchnienia od miejskiego zgiełku – więcej na niemieckie-meble.pl

Wraz z decyzją o zmianie zamieszkania rusza lawina spraw, z którymi muszą się zmierzyć przyszli inwestorzy. Kuchnia na zamówienie Poznań jest jednym z głównych podpunktów do odhaczenia. Być może odezwą się głosy sprzeciwu mówiące, że jest jeszcze na to czas, jednak lepiej jest je odsunąć na bok i zabrać się za planowanie zabudowy kuchennej.

Dom to przestrzeń. Także meble kuchenne powinny być zaprojektowane z uwzględnieniem wygospodarowania maksimum miejsca do prac. Duża lodówka jest marzeniem niejednej pani domu. Pojemność to jeden z głównych walorów popularnych modeli Side by side.

W ostatnim czasie, zabudowa kuchenna występuję w towarzystwie modeli o wdzięcznej nazwie French Door. Można nawet stwierdzić, że chłodziarki te stały się istnym hitem w ostatnim czasie. W odróżnieniu od powszechnych typów Side by side podział na chłodziarkę i zamrażalnik biegnie tutaj w linii poziomej. W skład górnej części wchodzą dwa skrzydła, które możemy otworzyć w niezależny sposób niczym dwudrzwiową szafę.

Przełom, gwarantujący sukces, związany jest z wielkością górnych półek. Podobnie było niegdyś z szufladami meblowymi. Kuchnia na wymiar zyskała zdecydowanie na komforcie użytkowania, gdy na rynek wprowadzono szuflady o szerokości 100 i 120 cm. Analogiczną sytuację obserwujemy w świecie chłodnictwa.

Lodówka French Door gwarantuje pełną swobodę podczas rozmieszczania produktów. Problem z ustawieniem długiej blachy lub patery jest już przeszłością. Szeroka półka, do której mamy pełen dostęp po otwarciu drzwi, przypadnie do gustu domownikom. Ponadto meble kuchenne na zamówienie projektowane są w takim sam sposób jak przy modelach Side by side.

Aneks kuchenny otwarty na salon również może świetnie się prezentować w towarzystwie wspomnianej lodówki. W zależności od producenta dostępne są warianty w uniwersalnym kolorze inox oraz coraz bardziej popularnej czerni. Analizując projekt kuchni na wymiar bardzo szybko zauważymy, że wyposażenie w postaci tak dużej lodówki, podkreśli efekt końcowy wizualizacji.

Odwiedzając salon niemieckich mebli kuchennych Przeźmierowo zastanówmy się, które rozwiązanie bardziej do nas przemawia: tradycyjny Side by side czy nowoczesny French Door? Pamiętajmy, że dobór sprzętów powinien być bardzo indywidualną kwestią. Stwierdzenie kuchnia uszyta na miarę może w tym przypadku zostać także użyte podczas poszukiwania idealnego modelu chłodziarki.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *