Fotograf ślubny Warszawa – ogłoszenia

Filed in Ślub i wesele by on 21 marca 2013 0 Comments

W momencie gdy szukamy osoby, profesjonalisty, który będzie robił zdjęcia podczas naszego ślubu, zazwyczaj najpierw sprawdzamy oferty internetowe. Wystarczy wpisać hasło „fotograf ślubny Warszawa”, a natychmiast wyświetlą nam się setki ofert. Dlatego właśnie problem mają zarówno klienci (no bo skąd mamy wiedzieć, który z ogłaszających się jest najlepszy), jak i sami fotografowie (jak się ogłosić, aby zostać zauważonym).

Jak wyglądają ogłoszenia fotografów ślubnych

Niestety na nasze nieszczęście, niemalże wszystko oferty wyglądają identycznie. „Fotograf ślubny Warszawa, niskie ceny, wysokie doświadczenie, profesjonalizm. Jeśli zainteresowała Cię moja oferta, skontaktuj się ze mną pod adresem…” Ciężko z tego wydobyć naprawdę przydatne informacje, prawda? Dlatego właśnie chciałabym podać nieco przydatnych być może informacji dla obu stron.

Jak powinny wyglądać ogłoszenia fotografów ślubnych

Tak więc od początku. Jeśli to my jesteśmy osobą umieszczającą ogłoszenie, na pewno warto byłoby najpierw zacząć od konkretów. Już piszę co mam dokładnie na myśli. Jeśli uważamy się o osobę o dużym doświadczeniu, być może warto byłoby napisać, gdzie dokładnie to doświadczenie zdobyliśmy? W ilu ślubach już wzięliśmy udział i z jakim wynikiem. Dobrze byłoby także (oczywiście za zgodą państwa młodych) opublikować kilka zdjęć naszego autorstwa. Jeśli braliśmy udział w jakiś ważnych imprezach, powinniśmy o tym napisać. Pozostaje jeszcze najważniejszy i zarazem najmniej lubiany z elementów. Wykształcenie. Na pewno renomowana szkoła fotografii zrobi wrażenie na kliencie. Paradoksalnie jednak nawet jeśli nie zna się on nic a nic na fotografii, już sam fakt, że taka informacja znalazła się w ogłoszeniu, zrobi wrażenie. Tym bardziej, że fotograf ślubny ma bardzo dużą konkurencję w stolicy.

Fotograf ślubny Warszawa” jest jedną z najczęściej wpisywanych w wyszukiwarce fraz. Dlatego właśnie tak bardzo istotne jest to, aby wiedzieć jak się zareklamować. Tak naprawdę w chwili gdy chcemy się wybić z setek identycznych ogłoszeń najistotniejszym z najistotniejszych aspektów jest kreatywność. W ten sposób przy okazji pokazujemy, że jesteśmy dobrym fotografem. Dobry fotograf jest bowiem kimś, kto nie tylko zna aspekty techniczne tworzenia fotografii, wie jak dobrze dobrać światło, ustawić parametry w aparacie fotograficznym itp. Jest to również ktoś, kto potrafi stworzyć oryginalne dzieło sztuki, wyrazić siebie poprzez fotografię, a jednocześnie zwrócić uwagę na piękno państwa młodych. Pisząc kreatywne ogłoszenie, pokazujemy więc tą swoją cechę i dajemy do zrozumienia, że również w na ślubie będziemy kreatywni.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *